Debestejongens

Debestejongens.jouwweb.nl!

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

KNVB beker uitslagen en programma

1e Ronde

DatumThuisUitUitslag 
wo 18 aug, 19:30 Be Quick 1887 ASWH 2-1  
wo 18 aug, 20:00 HHC Hardenberg Venray 1-1  

 

2e Ronde

DatumThuisUitUitslag 
wo 25 aug, 18:00 SDC Putten Argon 3-0  
wo 25 aug, 18:00 Quick'20 ACV 0-1  
wo 25 aug, 18:00 Haaglandia SVZW 2-2  
wo 25 aug, 18:00 Rijnsburgse Boys Dongen 2-0  
wo 25 aug, 18:00 Kloetinge VVSB 3-4  
wo 25 aug, 18:00 Capelle Sneek 4-0  
wo 25 aug, 19:00 UVS DOVO 0-3  
wo 25 aug, 19:30 CSV Apeldoorn Gemert 0-1  
wo 25 aug, 19:30 EVV IJsselmeervogels 2-1  
wo 25 aug, 19:30 Genemuiden FC Hilversum 2-2  
wo 25 aug, 19:30 Vlissingen Spakenburg 1-3  
wo 25 aug, 19:30 HVCH Sparta Nijkerk 1-5  
wo 25 aug, 20:00 Achilles '29 PKC'83 6-0  
wo 25 aug, 20:00 Kozakken Boys AFC 6-1  
wo 25 aug, 20:00 JVC Cuijk Excelsior '31 2-3  
wo 25 aug, 20:00 Hollandia Harkemase Boys 4-2  
wo 25 aug, 20:00 Lisse Dijkse Boys afg.  
wo 25 aug, 20:00 WKE GVVV 6-1  
wo 25 aug, 20:00 De Treffers/Kegro HSV Hoek 3-1  
wo 25 aug, 20:00 Deurne Barendrecht 3-0  
wo 25 aug, 20:00 Zwaluwen'30-Henver Groene Ster 1-1  
wo 25 aug, 20:00 Flevo Boys Baronie 1-0  
wo 25 aug, 20:00 Noordwijk Lienden 3-2  
wo 25 aug, 20:00 Be Quick 1887 HSC'21 1-2  
wo 25 aug, 20:00 ARC Venray 4-0  
wo 25 aug, 20:00 Voorschoten'97 Presikhaaf 3-0  
wo 25 aug, 20:00 Wilhelmina'08 Katwijk 1-11  

 

3e Ronde

DatumThuisUitUitslag 
di 21 sep, 20:00 Noordwijk Voorschoten'97 3-1  
di 21 sep, 20:00 HSC'21 Go Ahead Eagles 0-2  
di 21 sep, 20:00 Spakenburg* RBC Roosendaal 0-0  
di 21 sep, 20:00 SDC Putten* DOVO 1-1  
di 21 sep, 20:00 Sparta Nijkerk Kozakken Boys 2-1  
di 21 sep, 20:00 Genemuiden ACV 2-0  
di 21 sep, 20:00 RKC Waalwijk Almere City FC 4-1  
di 21 sep, 20:00 FC Zwolle* Willem II 2-2 Foto's
di 21 sep, 20:00 Hollandia FC Volendam 1-2 Foto's
di 21 sep, 20:00 BV Veendam Helmond Sport 2-1 Foto's
di 21 sep, 20:00 Telstar Fortuna Sittard 3-1 Foto's
di 21 sep, 20:00 Flevo Boys Vitesse 0-6 Foto's
di 21 sep, 20:00 Excelsior '31 ADO Den Haag 0-2 Foto's
di 21 sep, 20:45 FC Emmen SC Heerenveen 1-3 Foto's
wo 22 sep, 17:00 VVSB SC Cambuur 0-2 Foto's
wo 22 sep, 18:45 De Graafschap FC Utrecht* 1-1 Foto's
wo 22 sep, 18:45 Ajax MVV 5-0 Foto's
wo 22 sep, 20:00 De Treffers/Kegro Katwijk 5-1  
wo 22 sep, 20:00 WKE Excelsior 0-3  
wo 22 sep, 20:00 Groene Ster Dijkse Boys 2-2  
wo 22 sep, 20:00 Capelle FC Twente 1-4 Foto's
wo 22 sep, 20:00 FC Den Bosch AZ 2-3 Foto's
wo 22 sep, 20:00 ARC Heracles Almelo 0-3 Foto's
wo 22 sep, 20:00 Gemert AGOVV 0-4 Foto's
wo 22 sep, 20:00 Haaglandia FC Groningen 1-4 Foto's
wo 22 sep, 20:00 EVV FC Eindhoven 3-5 Foto's
wo 22 sep, 20:45 Feyenoord Roda JC Kerkrade* 1-1 Foto's
wo 22 sep, 20:45 PSV Sparta 3-0 Foto's
do 23 sep, 20:00 FC Dordrecht NEC 4-3  
do 23 sep, 20:00 Achilles '29 FC Oss 2-0  
do 23 sep, 20:45 NAC Breda VVV Venlo 3-1  

 

DatumThuisUitUitslag 
wo 29 sep, 20:00 Rijnsburgse Boys Deurne 4-2  

 

4e Ronde

DatumThuisUitUitslag 
di 9 nov, 18:45 SC Heerenveen NAC Breda 0-2 Foto's
di 9 nov, 20:00 SDC Putten Telstar 0-2  
di 9 nov, 20:00 Sparta Nijkerk Excelsior 2-1 Foto's
di 9 nov, 20:00 SC Cambuur RKC Waalwijk 1-4 Foto's
di 9 nov, 20:00 FC Dordrecht FC Volendam 1-2 Foto's
di 9 nov, 20:45 FC Zwolle FC Twente* 1-1 Foto's
wo 10 nov, 18:45 PSV Spakenburg 3-0 Foto's
wo 10 nov, 20:00 Dijkse Boys Genemuiden 1-9  
wo 10 nov, 20:00 De Treffers/Kegro Noordwijk 0-1  
wo 10 nov, 20:00 AZ FC Eindhoven 3-0 Foto's
wo 10 nov, 20:00 AGOVV FC Utrecht 0-2 Foto's
wo 10 nov, 20:00 Vitesse Rijnsburgse Boys 3-0 Foto's
wo 10 nov, 20:45 Go Ahead Eagles Roda JC Kerkrade 0-2 Foto's
do 11 nov, 18:45 Ajax BV Veendam 3-0 Foto's
do 11 nov, 20:00 Achilles '29 Heracles Almelo 5-3 Foto's
do 11 nov, 20:45 FC Groningen* ADO Den Haag 1-1 Foto's

 

Achtste Finale

DatumThuisUitUitslag 
di 21 dec, 20:45 FC Twente Vitesse 5-0 Foto's
wo 22 dec, 18:45 FC Utrecht FC Volendam 1-0 Foto's
wo 22 dec, 20:45 Roda JC Kerkrade PSV 1-3 Foto's
do 23 dec, 20:45 Ajax AZ 1-0 Foto's

 

DatumThuisUitUitslag 
di 18 jan, 18:45 Genemuiden FC Groningen 2-3 Foto's
di 18 jan, 20:00 Sparta Nijkerk Noordwijk* 3-3 Foto's
di 18 jan, 20:00 Achilles '29 RKC Waalwijk* 2-2 Foto's
di 18 jan, 20:45 Telstar NAC Breda 0-1 Foto's

 

Kwartfinale

DatumThuisUitUitslag 
di 25 jan, 20:00 RKC Waalwijk Noordwijk info  
wo 26 jan, 20:45 FC Twente PSV info  
wo 26 jan, 20:45 FC Utrecht FC Groningen info  
do 27 jan, 20:45 Ajax NAC Breda info